2018-01-07 W. Tabiś najlepiej publikującym naukowcem AGH AD 2016

Dr Wojciech Tabiś zwyciężył w konkursie na najlepiej publikącego naukowca AGH, za pracę w Nature, "Change of carrier density at the pseudogap critical point of a cuprate superconductor" S. Badoux, i inni, vol. 531, s. 210 (2016), oraz inne prace z tego roku.
Gratulujemy!

Przypominamy, że laureatami konkursu w latach ubiegłych byli dr inż. Bartłomiej Wiendlocha, dr inż. Leszek Adamczyk, dr inż. M. Firlej, dr inż. T. Fiutowski, prof. M. Idzk, dr inż. J. Moroń, dr inż. A. Obłąkowska-Mucha, dr. inż. K. Świentek i oraz dr hab. inż. Tomasz Szumlak.

Jednocześnie informujemy, że począwszy od edycji nagród za rok 2017, aby wystartować w konkursie trzeba złożyć odpowiedni wniosek. Poprzednio nagrody były wyłaniane na podstawie bazy publikacji BPP AGH. Regulamin pojawi się w materiałach Senatu AGH z grudnia 2017.