2018-07-12 granty dziekańskie - wyniki
MKrawczyk
Szanowni Państwo,

Komisja RW rozstrzygnęła konkurs na granty dziekańskie. Po ocenie wniosków przygotowano ranking uwzględniający dorobek naukowy w dwóch poprzednich latach lub wskaźnik rekrutacji. Do finansowania skierowano wnioski, na które wystarczyło środków z przyznanej dotacji ministerialnej (w roku bieżącym otrzymaliśmy kwotę 328 700 PLN, dla porównania w roku ubiegłym było to 549 800 PLN...). W konkursie dla doktorantów z uwzględnieniem dorobku finansowanie przyznano 21 wnioskom, w konkursie dla doktorantów I roku - 15, w konkursie dla młodych pracowników - 7, w konkursie warsztatowym - wszystkim złożonym wnioskom.

Listy rankingowe (finansowane wnioski zaznaczone zostały pogrubioną czcionką).

Wnioskodawcom przysługuje prawo do odwołania do Dziekana w terminie 7 dni od daty ogłoszenia wyników.