2019-01-09 P. Kowalski członkiem Komitetu Zarządzającego COST

Z satysfakcją informujemy,że dr hab. inż. Piotr Kowalski nominowany na członka Komitetu Zarządzającego Europejskiej Akcji COST CA17124 Digital forensics: evidence analysis via intelligent systems and practices.
COST (The European Cooperation in Science and Technology) zapewnia środki finansowe na tworzenie sieci badawczych zwanych działaniami COST. Sieci te oferują otwartą przestrzeń do współpracy między naukowcami w całej Europie (i poza nią), a tym samym dają impuls do rozwoju badań i innowacji. ​​Naukowcy mogą stworzyć sieć – w oparciu o własne zainteresowania i pomysły badawcze w ramach dowolnej dziedziny nauki.
Link do akcji Cost
Notka na stronie AGH.