2020-10-09 zajęcia na WFiIS od 12.10.2020

Od 12.10.2020 do odwołania

1) zajęcia dla studentów WFiIS (zlecone przez WFiIS): audytoryjne oraz zajęcia komputerowe prowadzone są zdalnie.

2) Zajęcia audytoryjne dla studentów innych wydziałów pracownicy WFiIS prowadzą w trybie, o którym decyduje odpowiedni wydział.

3) Zajęcia laboratoryjne w pracowni fizycznej oraz w pracowniach wykorzystujących specjalistyczną aparaturę prowadzone są w formie tradycyjnej dla studentów WFiIS i innych wydziałów, o ile zlecająca je jednostka nie zdecyduje o ich zawieszeniu.

4) Wykłady fizyki na sali A i B prowadzone są zdalnie z pełnym wsparciem technicznym.

5) Przeprowadzenie wykładu w trybie hybrydowym z ograniczeniem liczby miejsc do 20 (30) na sali B (A) wymaga zgodzy dziekana.