Akademia Górniczo-Hutnicza 
im. St. Staszica w Krakowie
Wydział Elektrotechniki,  Automatyki, Informatyki i Elektroniki

ROCZNIK 1962 - 68


       Rok 2002. Mija 40 lat od czasu, gdy najbardziej ambitni i uzdolnieni kandydaci na studentów Wydziału Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej AGH w Krakowie cieszyli się z otrzymania indeksów. W życiu każdego z nas jest to data wyjątkowa i warta, aby ją uczcić. Tym bardziej, że zbiega się ona z jubileuszem 50-lecia powstania Wydziału! Jedynym sposobem podkreślenia ważności tego faktu jest, oczywiście, spotkanie z Koleżankami i Kolegami. Samozwańczy Komitet Organizacyjny Jubileuszowego Spotkania Absolwentów Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki AGH w Krakowie rocznika 1962-1968 rozesłal wici po Krakowie, Polsce i Świecie. Odpowiedziało 48 osób. 

       Termin spotkania - 8 czerwca 2002 r. - i jego program wybrano tak, aby można było równocześnie uczestniczyć w obu jubileuszach. Koleżanki i Koledzy mieli możność przypomnieć sobie studenckie lata wysłuchując bardzo mądrych referatów, również swoich Kolegów - naukowców, na Międzynarodowym Sympozjum Naukowym zorganizowanym przez poszczególne Katedry i Zakłady WEAIiE. Po silnej dawce stricte naukowej wiedzy odpoczynek czekał na łonie natury - w Korzkwi. W pięknej scenerii i przy wspaniałej (niespodziewanie) pogodzie, przy płonącym ognisku , ze śpiewem na ustach przsiedzieliśmy do ... następnego dnia. 

        Żegnając się przy śniadaniu 9 czerwca obiecaliśmy sobie nieco częstsze spotkania (lata lecą, och jak lecą!) np. co 3 lata.

 

E-mail: petryka@novell.ftj.agh.edu.pl

Strona przygotowana przez: L PETRYKĘ