2016-03-19 Odrabianie zajęć z fizyki - startujemy!
Ł. Gondek

Szanowni Państwo,

Zajęcia dla grup PON, WTO, ŚRO zaczynają się w najbliższy poniedziałek 21 marca (czwartek i piątek są wolne), a dla grup CZW, PIĄ po świętach (środa jest wolna).

Poniżej znajdą Państwo propozycje terminów, w których można odrabiać fizykę. Klikając na nazwę modułu przejdziecie Państwo do arkusza umożliwiającego zapisanie się na wybrany termin. Podajecie Państwo: nazwisko i imię, wydział, numer indeksu.

Zapisy trwają do 14 marca do godz. 12:00.
Zajęcia rozpoczynają się od 21 marca.

Na pierwszych zajęciach proszę o przedstawienie potwierdzenia opłaty za powtarzanie przedmiotu (6 zł/h):

Akademia Górniczo-Hutnicza
al. Mickiewicza 30, 30-059 Kraków
Pekao S.A. Kraków
88 1240 4533 1111 0010 1854 5411

Możliwe jest przepisanie oceny z ćwiczeń wyższej niż 3.0 uzyskanej w poprzednim semestrze. Sprawy przepisania ćwiczeń winny być załatwione na pierwszych zajęciach.

Jeśli okaże się, że będziecie Państwo się nawzajem wykreślać listy zostaną zablokowane bez możliwości dalszych zapisów...

Fizyka 1 wymiar: 28h ćwiczeń 9 spotkań

Fizyka 2 wymiar: 28h ćwiczeń 9 spotkań